HEPA filtrace

S průmyslovými vysavači Big Brute vyčistíte dřevozpracující soustruhy, dřevařské pily, CNC obráběcí stroje, frézky a brusky. Čištění je rychlé a snadné bez víření prachu. Je daleko bezpečnější a rychlejší než ruční zametání, které víří prach do vzduchu a personál ho vdechuje. Pokud pracujete s tvrdým dřevem nebo prachem z dřevovláknitých desek, jednotka Big Brute HEPA nabízí extra filtraci, kterou potřebujete.

Big Brute HEPA

Průmyslový vysavač Big Brute HEPA vám poskytne to nejlepší při filtraci, kdy se zbavujete těch nejhorších nečistot.

Zaručí vám maximální čistící sílu za pomocí HEPA filtrace, s jistotou, že filtrovaný vzduch je tak čistý, jak je to jen možné..

Průmyslové vysavače Big Brute HEPA jsou ideální na úklid strojů a prostor v dřevozpracujících dílnách, kde se řeže tvrdé dřevo nebo dřevovláknité MDF desky. Vysavače zajistí rychlý úklid bez víření nebezpečného prachu ze dřeva, který by mohl být rizikovým pro vaše zaměstnance.

Zjistěte více o Big Brute HEPA...

Recommended Big Brutes, click on a Big Brute for further information

Other videos

Dřevoobráběcí stroje a dřevařské závody

1. Dřevoobráběcí stroje a dřevařské závody

S průmyslovými vysavači Big Brute je čištění dřevoobráběcích strojů rychlé a bezprašné. Pro práci s tvrdým dřevem a prachem z polotvrdých dřevovláknitých desek se nabízí HEPA filtrace.